KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tidskrifter 16152063
*
nr 1615 2063
Tidskrifter
9 st, Derrière le miroir, Maeght 1950-70-tal, 38x28 cm, ej helt komplett
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 april 2024
kl 18:08:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/4 11:00:37
1
100 kr
3/4 12:53:13
2
150 kr
3/4 16:39:57
3
700 kr
4/4 10:23:55
4
400 kr
4/4 10:23:55
3
450 kr (Budbetjänt)
4/4 10:23:59
4
500 kr
4/4 10:23:59
3
600 kr (Budbetjänt)
4/4 10:24:00
4
700 kr
4/4 10:24:00
3
700 kr (Budbetjänt)
4/4 10:25:07
4
800 kr
21/4 20:56:17
5
1.000 kr
21/4 20:59:58
4
2.000 kr
22/4 18:00:21
6
1.500 kr
22/4 18:00:21
4
1.600 kr (Budbetjänt)
22/4 18:00:38
6
2.000 kr
22/4 18:00:38
4
2.000 kr (Budbetjänt)
22/4 18:00:56
6
2.200 kr
22/4 18:01:21
6
2.600 kr
22/4 18:01:55
7
3.000 kr
22/4 18:03:30
6
3.000 kr
22/4 18:03:30
7
3.000 kr (Budbetjänt)
22/4 18:03:43
6
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.800 kr
Göteborg 1.800 kr
Helsingfors 1.800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Tema
22 apr
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer som Fernandez Arman, Enrico Baj, Helene Billgren, Ola Billgren, Olle Bonniér, Birgit Broms, Curt Burström, Marc Chag ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: derrière le miroir ej helt komplett konst maeght 1950-70-tal tidskrifter
-
5064 Relieftavla / ..
Vincent Oreilly, aluminium, ej signerad, oramad, 1..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:04
-
6196 Ritningar
4 st, Mlitaria, yttermått inklusive ram: 38x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:59
-
6035 Skål
Göran Wärff (1933-2022), Sverige. Kosta, diameter:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06
-
6012 Tryck på duk
André Planson, Paris, Edition Hubert Baille, 99x61..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:05
*
Tidskrifter
Läs om budbetjänten
Läs mer om Grafik
nr 1615 2063
Tidskrifter
9 st, Derrière le miroir, Maeght 1950-70-tal, 38x28 cm, ej helt komplett
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 3.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/4 11:00:37 | 1 | 100 kr |
3/4 12:53:13 | 2 | 150 kr |
3/4 16:39:57 | 3 | 700 kr |
4/4 10:23:55 | 4 | 400 kr |
4/4 10:23:55 | 3 | 450 kr (Budbetjänt) |
4/4 10:23:59 | 4 | 500 kr |
4/4 10:23:59 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
4/4 10:24:00 | 4 | 700 kr |
4/4 10:24:00 | 3 | 700 kr (Budbetjänt) |
4/4 10:25:07 | 4 | 800 kr |
21/4 20:56:17 | 5 | 1.000 kr |
21/4 20:59:58 | 4 | 2.000 kr |
22/4 18:00:21 | 6 | 1.500 kr |
22/4 18:00:21 | 4 | 1.600 kr (Budbetjänt) |
22/4 18:00:38 | 6 | 2.000 kr |
22/4 18:00:38 | 4 | 2.000 kr (Budbetjänt) |
22/4 18:00:56 | 6 | 2.200 kr |
22/4 18:01:21 | 6 | 2.600 kr |
22/4 18:01:55 | 7 | 3.000 kr |
22/4 18:03:30 | 6 | 3.000 kr |
22/4 18:03:30 | 7 | 3.000 kr (Budbetjänt) |
22/4 18:03:43 | 6 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.800 kr
Göteborg 1.800 kr
Helsingfors 1.800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.800 kr
Göteborg 1.800 kr
Helsingfors 1.800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Tema
22 apr
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer som Fernandez Arman, Enrico Baj, Helene Billgren, Ola Billgren, Olle Bonniér, Birgit Broms, Curt Burström, Marc Chag ...Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: derrière le miroir ej helt komplett konst maeght 1950-70-tal tidskrifter
-
5064 Relieftavla / ..
Vincent Oreilly, aluminium, ej signerad, oramad, 1..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:04 -
6196 Ritningar
4 st, Mlitaria, yttermått inklusive ram: 38x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:59 -
6035 Skål
Göran Wärff (1933-2022), Sverige. Kosta, diameter:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06
-
6012 Tryck på duk
André Planson, Paris, Edition Hubert Baille, 99x61..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:05